AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜDÜRÜMÜZ SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMENLERLE “ DÜNDEN BUGÜNE ÖĞRETMENLİK “ KONULU EĞİTİMDE BULUŞTU

Müdürlüğümüz tarafından sözleşmeli öğretmenlik sürecinde ilçemizde bulunan öğretmenlere hizmet içi eğitim kapsamında İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU tarafından  “Dünden Bugüne Öğretmenlik” konulu eğitim verilmeye başlandı.
MÜDÜRÜMÜZ SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMENLERLE “ DÜNDEN BUGÜNE ÖĞRETMENLİK “ KONULU EĞİTİMDE BULUŞTU

      3 – 7 Nisan 2017 tarihleri arasında devam edecek eğitimlerde sözleşmeli öğretmenlerimizin en iyi şekilde eğitim almalarını sağlamak ve mesleki niteliklerini artırmak adına hizmet içi eğitim faaliyetlerine devam ettiklerini belirten İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU :

     “ Daha önceki haftalarda alanlarında uzman arkadaşlarımız tarafından farklı konularda eğitimler verildi.”  Dünden Bugüne Öğretmenlik ” konulu eğitimlerde öğretmenliğin her alanda örnek olmak, hoşgörülü olmak, değerlere sahip olmak ve merkeze sevgiyi almaktan geçtiğini genç öğretmenlerimizle paylaşacağım. Bu eğitimlerin mesleğe yeni başlayan  öğretmenlerimize eğitim hayatları boyunca önemli ölçüde katkı sunacağını düşünüyorum. ” dedi.

    Bu eğitim sürecinin sözleşmeli öğretmenler için bir fırsat olduğunu ve öğretmenlerin eğitimlerden yarar sağlayacağına inandığını dile getiren İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU öğretmenlere kurs boyunca çalışmalarında başarılar diledi. 

 

03-04-201703-04-201703-04-2017

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.