AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜDÜRÜMÜZ TEOG SONUÇLARINI ÖĞRETMENLERLE DEĞERLENDİRİYOR

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU 1. Dönem TEOG sonuçlarının açıklanmasının ardından sınav sonuçlarını değerlendirmeye devam ediyor. 
MÜDÜRÜMÜZ TEOG SONUÇLARINI ÖĞRETMENLERLE DEĞERLENDİRİYOR

Öncelikle okul müdürleriyle bir değerlendirme toplantısı gerçekleştiren İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU daha sonra okul okul öğretmenlerle bir araya gelerek TEOG sonuçlarını analiz ediyor.

Çeltek Madeni Ortaokulu, Hürriyet Ortaokulu, Halit Osman Otçu Ortaokulu ve Yunus Emre Ortaokulunda toplantılar düzenleyerek amaçlarının Suluova’da eğitim kalitesini en üst seviyelere çıkartmak olduğunu belirten İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU  :

“ 2016/2017 eğitim öğretim yılı I. TEOG sonuçlarını  idarecilerimizle ve öğretmenlerimizle birlikte değerlendiriyoruz. Bir öğrencimiz Amasya il genelinde TEOG sınavına giren toplam 4 bin 445 öğrenci içerisinden  tek başına birinci oldu. Bu başarının diğer öğrencilerimize de güzel bir örnek olduğunu ve onları da motive edeceğini düşünüyorum.İkinci dönem yapılacak sınava, çalışmalarımızı artırarak hazırlanmamız gerek. Daha fazla çalışarak ve gayret göstererek ikinci TEOG sınavında da çıtayı yükseltecek yeni başarıların elde edilmesini sağlayabiliriz. " dedi. 

Öğrencilerimizin velilerini de bu sürecin içerisine katabilirsek başarının artacağını belirten İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU :

" Okullarımızda gerçekleştirilen eğitim öğretim faaliyetlerinin etkili, kalıcı ve verimli olabilmesi öğrenci, öğretmen ve velilerin yıl boyunca iş birliği içerisinde çalışmalarına bağlıdır. Planlamalarınızda akademik eğitim kadar sosyal etkinliklere de yer vermelisiniz. Çünkü, öğrencilerin fiziksel ve zihinsel gelişimlerini tamamlamasında sosyal aktiviteler büyük önem taşıyor. Kaliteli ve nitelikli bir eğitim bizim her zaman birinci önceliğimizdir. Yapılacak her türlü eğitim faaliyetinde  yanınızda olacağız. Bu süreçte sizlere çalışmalarınızda başarılar diliyorum. " dedi.

            Toplantılar öğretmenlerle yapılan karşılıklı fikir alışverişi ile son buldu.


23-01-201723-01-201723-01-2017

 

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.