AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜDÜRÜMÜZ VELİ TOPLANTISINA KATILDI

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU Şehit Mustafa Bilgili İlkokulunda gerçekleştirilen veli toplantısına katıldı.
MÜDÜRÜMÜZ VELİ TOPLANTISINA KATILDI

Değerli velilere toplantıya göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkür ederek konuşmasına başlayan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, velilerimizin okul çalışmalarına iştirak etmelerinin daima eğitime güç ve kuvvet verdiğini belirterek; okullarımızda eğitimin niteliğini daha da artırmak için okul, aile, öğretmen ve öğrenci ile kurulacak sağlıklı iletişim ve işbirliğinin çok önemli bir yeri olduğuna vurgu yaptı.

Öğrencilerimizin ailesinden sonra yer aldığı ilk toplumsal yer olan okulların sadece derslerden ve sınavlardan ibaret olduğunun düşünülmemesi gerektiğinin altını çizen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, öğrencilerin okul dönemini en verimli şekilde geçirmelerinde ve ders kazanımlarını yeterli düzeyde almalarında ailelere ve öğretmenlere büyük görevler düştüğünü belirtti.

Okul veli iklimini daha da güçlendirmenin en önemli çalışma konuları arasında olduğunu ifade eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, bu kapsamda başlattıkları " Öğretmenim Çaya Geliyor " projesi ile öğretmenlerimizin velilerini evlerinde ve iş yerlerinde ziyaret ettiklerini söyledi.

Toplantı karşılıklı görüş-alış verişinin yapılmasının ardından iyi dilek ve temennilerle sona erdi.

Veli toplantısına İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, Şube Müdürü Muhsin YILDIZ, Okul Müdürü İlhami PEKŞEN, Müdür Yardımcıları Erkan DEMİRCİ ve  Celalettin EROĞLU, öğretmenler ve veliler katıldı.

27-12-201927-12-201927-12-201927-12-201927-12-201927-12-2019

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.