AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜDÜRÜMÜZ VERGİ HAFTASI DOLAYISIYLA DÜZENLENEN KAMPANYADA KAN BAĞIŞINDA BULUNDU

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU 2 Mart Perşembe günü Vergi Dairesi tarafından 28.Vergi Haftası dolayısıyla düzenlenen organizasyonda kan bağışında bulundu.
MÜDÜRÜMÜZ VERGİ HAFTASI DOLAYISIYLA DÜZENLENEN KAMPANYADA KAN BAĞIŞINDA BULUNDU

       Hükümet Konağı Bahçesinde Suluova Kızılay Şubesi tarafından kurulan mobil araçda Kan Bağışında bulunarak kampanyaya destek veren İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU :

      “ Kan bağışı konusunda toplumun bilinçlenmesi çok önemlidir. Bizler de eğitim camiası olarak toplumumuza örnek olmalıyız. Mümkün olduğunca sosyal sorumluluk projelerini destekliyor ve katılım sağlıyoruz. Suluova Vergi Dairesi ve Suluova Kızılay Şubesi işbirliğinde bu yıl 28. kutlanan Vergi Haftası dolayısıyla organize edilen kan bağışına Milli Eğitim Müdürlüğü olarak bizlerde destek de bulunmak istedik.

    Toplumumuzdaki kan duyarlılığını artırmak ve kan bağışının bir hayat kurtardığı bilincini yaymak için bu tip çalışmaların oldukça önemli olduğunu düşünüyorum. “ dedi.

        Kan bağışı kampanyasına daire amirleri ve vatandaşlarda katılarak destek verdiler.

03-03-201703-03-201703-03-201703-03-2017

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.