AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜDÜRÜMÜZDEN EMEKLİ ÖĞRETMENİMİZE VEFA ZİYARETİ

24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU emekli öğretmen İlhan GEÇİN’i ziyaret ederek öğretmenler gününü kutladı.
MÜDÜRÜMÜZDEN EMEKLİ ÖĞRETMENİMİZE VEFA ZİYARETİ

Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Abdulkadir SARAÇ, Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Mükerrem DÜZ, Antrenör Serdar KILIÇ ve sporcu öğrenciler ile birlikte Emekli Öğretmen İlhan GEÇİN’i evinde ziyaretinde çiçek vererek Öğretmenler Gününü kutlayan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, İlhan GEÇİN ve eşine  geçmiş olsun temennilerinde bulunarak Onlara tüm öğretmenlerin selamlarını iletti. 

Her öğretmenin bir gün emekli olacağını, bu nedenle emekli öğretmenleri asla unutamayacaklarını, emekli öğretmenlerin tecrübe ve bilgilerinden faydalanmak istediklerini belirten İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, makam kapısının her zaman onlara açık olduğunu ifade ederek,  eğitim ve öğretim ile ilgili öneri ve isteklerini dinlemeye hazır olduğunu söyledi.

Emekli öğretmen İlhan GEÇİN’de öğretmenlik ile ilgili anılarını paylaşarak duygusal anlar yaşadı. Böylesine kutsal bir mesleğin mensubu olmaktan duyduğu onur ve gururu ifade eden emekli öğretmen İlhan GEÇİN, hatırlanmaktan ve ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU´ya teşekkür etti.

 

24-11-201724-11-201724-11-201724-11-201724-11-2017

 

 

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.