AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜDÜRÜMÜZDEN MİNİK ÖĞRENCİLERE YOĞUN İLGİ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU her fırsatta öğrencilerle bir araya gelmeye devam ediyor. Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi içerisinde yer alan ana sınıfında eğitim gören öğrencilerle buluşan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz minik öğrencilerle yakından ilgilendi. Öğrencilerle keyifli dakikalar yaşayan Müdürümüz, öğrencilerin yaptıkları çalışmaları ilgiyle inceledi. 
MÜDÜRÜMÜZDEN MİNİK ÖĞRENCİLERE YOĞUN İLGİ

 MİNİKLERİMİZ İLKOKULA BAŞLARKEN UYUM SORUNU YAŞAMAYACAK

  İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU :

 “ Fırsat buldukça öğrencilerimizle bir araya gelmeye çalışıyoruz. Bugün de Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi içinde bulunan anasınıfında eğitim gören minik öğrencilerimizle bir araya geldik.  Onlar bugünün küçükleri ama yarının büyükleri olacaklar.  Onların eğitimlerini çok önemsiyoruz. Çalışkan, başarılı ama en önemlisi sağlıklı ve bilinçli bir nesil yetiştirmek gayesiyle yoğun biçimde çalışıyoruz. Okul öncesi eğitim gören öğrenciler; paylaşmayı, dayanışmayı, sosyalleşmeyi ve birlikte çalışmayı öğrenir. Minik öğrencilerimize yeni başlayan eğitim hayatlarında başarılar diliyorum. ” ifadelerini kullandı.

 

02-11-201602-11-201602-11-201602-11-2016
02-11-2016

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.