AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"ÖĞRENCİ ve ÖĞRETMEN GÖZÜYLE SULUOVA" FOTOĞRAF YARIŞMASI BAŞLADI

Öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin hayal gücünü kullanıp, Suluova'yı gözlemleyerek, ilçeye ait güzelliklerin tanıtılması ve duyurulması amacıyla düzenlenen ödüllü "Öğrenci ve Öğretmen Gözüyle Suluova" Fotoğraf Yarışması başladı.


"Öğrenci ve Öğretmen Gözüyle Suluova" fotoğraf yarışması ile öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin; yaşadıkları yerin tarihi, doğal, kültürel ve gündelik yaşama ilişkin özelliklerini ve farklılıklarını araştırmalarını ve bu konulara dair elde ettikleri bilgileri çevresiyle paylaşmalarının hedeflendiğini belirten İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, fotoğraf yarışması başvurularının 22 Mayıs 2020 tarihine kadar devam edeceğini ifade etti.

 Öğrencilerin kültürlerini öğrenmelerini ve yaşadıkları şehri daha yakından tanımalarını sağlamak, Suluova'nın yaşayan güzelliklerinin öğrenilmesi ve tanıtılması amacıyla yapılan "Öğrenci ve Öğretmen Gözüyle Suluova" fotoğraf yarışmasına idareci, öğretmen ve öğrencilerimizi katılmaya davet eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, ayrıca yarışma çıktılarının düzenlenecek bir sergi ve sempozyum çalışmasıyla halkımız ile paylaşılmasının planladığını söyledi.

 Yarışma ile Suluova'yı anlatan her biri birbirinden kıymetli birçok güzel fotoğrafın çekileceğine inandığına vurgu yapan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, yarışma şartnamesinin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü web sitesinde duyurulduğuna değinerek; yarışmaya katılacak tüm öğretmen ve öğrencilerimize başarılar diledi.

13-02-2020


 

 

 

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.