AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖĞRENCİLER " DÜNYA KİTAP HAFTASINDA " OKUL BAHÇESİNDE KİTAP OKUDULAR

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU Dünya Kitap Haftası dolayısıyla Fatih Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi Edebiyat Öğretmenlerince düzenlenen kitap okuma programına katıldı. 
ÖĞRENCİLER " DÜNYA KİTAP HAFTASINDA "  OKUL BAHÇESİNDE KİTAP OKUDULAR

Okul bahçesinde gerçekleştirilen programda okul idarecileri,  edebiyat öğretmenleri ve öğrenciler hep birlikte kitap okudular.

Öğrencilerle birlikte böylesine güzel bir ortamda kitap okumaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU :

“ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak öğrencilerimizin kitap okumalarını oldukça önemsiyoruz. Bu yüzden 3 yıldır düzenli olarak “ Suluova Okuyor “ projesini  yürütüyoruz. Kitap okuma saatine katıldığım tüm okullarda hep şunu söyledim ve bu konuda öğrencilerden söz aldım. Kitap okumak sadece okulla sınırlı kalmamalı, evlerde ailelerle birlikte kitap okumaya devam edilmeli ve kitap okuma saatleri düzenlenmelidir. “ dedi.

Daha küçük yaşlardan itibaren kazanılan kitap okuma alışkanlığının ömür boyu devam edeceğinin altını çizen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU :

“ Bu eğitim-öğretim yılında neredeyse tüm ilk ve ortaokullarda kitap okuma saatlerine ilçe protokolü ile birlikte katılarak kitap okuma konusunda bir farkındalık oluşturmaya çalıştık. Düzenli kitap okumanın dersleriniz üzerindeki etkisini kısa sürede fark edeceksiniz. Kitaplarla kazanan hep siz olacaksınız. “ diye belirtti.

               Okul öğretmenlerine hazırladıkları programdan ötürü teşekkür eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU bir süre öğrencilerle sohbet ederek okuldan ayrıldı.

02-05-201702-05-201702-05-201702-05-201702-05-201702-05-2017

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.