AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖĞRENCİLERİMİZ KARNELERİNİ ÇEVRİM İÇİ ORTAMDA DİJİTAL OLARAK ALDILAR

Suluova İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü Ailesi olarak başta öğrenci, öğretmen ve yöneticilerimiz olmak üzere tüm eğitim çalışanlarımız ve velilerimizin özverili çalışmalarıyla 2020-2021 Eğitim-Öğretim yılının birinci dönemini tamamladık.  
ÖĞRENCİLERİMİZ KARNELERİNİ ÇEVRİM İÇİ ORTAMDA DİJİTAL OLARAK ALDILAR

Öğrencilerimiz karnelerini çevrim içi ortamda dijital olarak aldılar. Karneler e-okul sistemi üzerinde oluşturulan e-karne bölümü ile öğrenci ve velilerimizin erişimine açıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, gösterdikleri gayret ve fedakârlıklar dolayısıyla kıymetli meslektaşlarına ve eğitime katkı sağlayan herkese yürekten teşekkürlerini iletti.

Yarınlarımızın Umudu, Geleceğimizin Teminatı Sevgili Öğrencilerimiz,

Tüm dünyayı etkisi altına alan salgın nedeniyle okulunuza, öğretmenlerinize ve arkadaşlarınıza hasret kaldınız. Uzaktan eğitim sürecinde sorumluluk duygusu ve bilinci ile hareket ettiğinizi biliyor ve bundan dolayı hepinizle gurur duyuyorum. Bu dönem karne heyecanını okullarımızda sizlerle birlikte yaşayamadık. Sizlerin bu heyecanına ortak olduğumuz, yüzünüzdeki gülümsemeleri gördüğümüz karne günlerini çok özlediğimizi bilmenizi isteriz. Okullarımızın yeniden açılacağı ve sizlerin değerli varlığıyla hayat bulacağı günün ilk dersinde sınıflarınızda bir araya gelmeyi sabırsızlıkla bekliyorum.

              Kıymetli Velilerimiz,

En değerli varlıklarımız olan evlatlarımızın iyi bir eğitim almalarının ve en iyi şekilde yetişmelerinin hepimizin ortak hedefi olduğunu bilmenizi isterim. Uzaktan eğitim sürecinde tüm imkânlarınızla onlara hep destek oldunuz ve her evi bir okul haline getirdiniz. Bu üç haftalık tatili çocuklarınızla verimli bir şekilde geçireceğinize inanıyorum. Birlikte olacağımız güne kadar tedbiri elden bırakmamanızı sizlerden rica ediyor, öğrencilerimizle birlikte sağlıklı bir tatil geçirmenizi diliyorum.

              Değerli Meslektaşlarım,

Geleceğimizin teminatı çocuklarımız için, diğer yıllardan farklı olarak göstermiş olduğunuz fedakârlık her türlü takdirin üzerindedir. Bu süreçte, öğrencilerimizin derslerinden uzak kalmaması için gösterdiğiniz çabanın yanı sıra, onları psikolojik olarak da desteklemeniz ve evde geçirdikleri süreyi daha verimli kılmak için yaptıklarınız bizler için çok önemliydi. Bu süreçte okulun dört duvardan ibaret olmadığını ve öğretmenin toplumdaki vazgeçilmez değerini bir kez daha göstermiş oldunuz. Üstün gayret ve özverili çalışmalarınızdan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Üç haftalık tatilin ardından okul zilini yeniden beraber çalmak temennisiyle, sevgili öğrencilerimizi, değerli meslektaşlarımı ve saygıdeğer velilerimizi kutluyor, tüm eğitim camiamıza sağlıklı, mutlu ve huzurlu tatiller diliyorum.

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.