AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖĞRENCİLERİMİZ YÜZ YÜZE EĞİTİMİN İKİNCİ HAFTASINA DA SAĞLIKLA ve GÜVENLE BAŞLADI

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU yüz yüze eğitimin ikinci haftasında Şeker İlkokulu'nda yapılan İstiklal Marşı Töreni'ne katılarak, öğrencilerle bir süre sohbet etti.
ÖĞRENCİLERİMİZ YÜZ YÜZE EĞİTİMİN İKİNCİ HAFTASINA DA SAĞLIKLA ve GÜVENLE BAŞLADI

Öğrencilerimizin bu zor günlerin geçeceğini ve bizlerin her zaman yanlarında olduğumuzu bilmeye ihtiyaçları olduğunu belirten İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, öğrencilerimize öğretmenleri tarafından hijyen, sosyal mesafe, korku ve kaygılardan kurtulma gibi etkinliklerin yanı sıra okulu ve çalışanları tanımalarına yönelik etkinliklerin de düzenlendiğini ifade etti.

Seyreltilmiş uygulamalarla anasınıfı ve ilkokul 1'inci sınıflarda geçen hafta başlatılan yüz yüze eğitime ilişkin gün gün okullarımızı takip ettiklerinin altını çizen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, yüz yüze eğitimin başladığı bütün okullarımızda dezenfeksiyon çalışmalarının tamamlandığını, hijyen ve dezenfektan ihtiyaçlarının ise karşılandığını söyledi.

Okullarımızı açık tutmanın ve diğer kademelerdeki öğrencilerimize de okul heyecanını, neşesini, sevincini yaşatabilmenin toplum olarak hepimizin virüsle mücadelesine bağlı olduğuna vurgu yapan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, idarecilerimize, öğretmenlerimize ve öğrencilerimize çalışmalarında başarılar diledi.

29-09-202029-09-202029-09-202029-09-202029-09-202029-09-2020

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.