AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖĞRENCİLERİMİZE YÖNELİK “ ASIM’IN NESLİ “ KONULU SEMİNER DÜZENLENDİ

14 Şubat Salı Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğrencilerimize yönelik ‘’ Asım’ın Nesli “  konulu seminer düzenlendi.
 ÖĞRENCİLERİMİZE YÖNELİK “ ASIM’IN NESLİ “ KONULU SEMİNER DÜZENLENDİ

Türkiye Gençlik Vakfı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz iş birliğinde milli ve manevi değerlerine bağlı, ülkesini ve milletini seven, yarınlara güvenle bakabilen gençlerimizin yetişmesi adına düzenlenen konferansta araştırmacı-yazar Dursun Ali TAŞCI tarafından Adnan Menderes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Çok Amaçlı Salonunda  Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğrencilerimize yönelik seminer düzenlendi.

Araştırmacı-yazar Dursun Ali TAŞCI öğrencilere " Asım ve Asım’ın Nesli ‘nin " ne anlama geldiğini anlattı. TAŞCI konuşmasında :

“Asım’ın nesli derken iman, irfan, fazilet ve bilgi ile donanmış; karakterli, ahlaklı, kişilikli; vatanına, milletine ve dinine sahip çıkan, dahası bunları yüceltmek için tüm imkanları seferber eden bir gençlikten bahsediliyor.” dedi. 

            Konferansa öğrencilerin yanı sıra Suluova Belediye Başkanı Fatih ÜÇOK, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Bilal EKEN ve  öğretmenler katıldılar. 

14-02-201714-02-201714-02-201714-02-2017

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.