AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖĞRENCİLERİMİZİN DUALARI KAHRAMAN MEHMETÇİKLERİMİZLE

Şehit Recep İnce İmam Hatip Ortaokulu idareci, öğretmen, öğrenci ve velileri 11 Ekim Cuma günü  Hacı Mustafa Caminde kılınan sabah namazında Kahraman Mehmetçiğimiz için Fetih Suresini okuyarak dua ettiler.
ÖĞRENCİLERİMİZİN DUALARI KAHRAMAN MEHMETÇİKLERİMİZLE

Yurt içinde ve yurt dışında özellikle şu an kahraman askerlerimizin başladığı Barış Pınarı Harekatında terörle mücadele eden askeri birliklerimizin ve güvenlik güçlerimizin muzaffer olmaları niyazıyla öğretmen, öğrenci ve velileriyle sabah namazında bir araya gelerek Fetih Suresi ile dua ettiklerini ifade eden Okul Müdürü Ahmet GENÇALİOĞLU, necip milletimizin daima kahraman ordumuzun ve güvenlik güçlerimizin yanında yer aldığını, maddi ve manevi desteğini, hayır dualarını hiçbir zaman eksik etmediklerini belirtti.

Aziz milletimizin feraseti, kahraman ordumuz ve güvenlik güçlerimizin cesaretinin asla hain emellerin gerçekleşmesine müsaade etmeyeceğine  vurgu yapan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, Kahraman Mehmetçiklerimizin coğrafyamızda Hakkın ve adaletin tesisi için mücadele ederlerken daima mazlumun yanında zalimin ise karşısında yer aldığını söyledi.

Bu şanlı mücadelenin mazluma ve mağdura umut olmayı, devletimizin sınır güvenliğini sağlamayı, yıllardır acı ve gözyaşının hakim olduğu bölgelere ve insanlığa barış pınarı olmayı şiar edindiğinin altını çizen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, Şehit Recep İnce İmam Hatip Ortaokulu idareci, öğretmen ve öğrencilerine gösterdikleri bu anlamlı etkinlikten dolayı teşekkürlerini iletti.

13-10-201913-10-201913-10-201913-10-201913-10-201913-10-201913-10-201913-10-2019

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.