AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖĞRETMEN ve İDARECİLERE AR-GE SEMİNERİ

İl Milli Eğitim Şube Müdürü Hakkı DEĞERLİ, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Ekip Koordinatörü Mustafa ÖRGÜT ve Ar-Ge Ekip Üyesi Hilmi SANCI 25 Ekim Salı günü bilgilendirme semineri için geldikleri ilçemizde toplantı öncesi İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU´yu ziyaret ettiler. 
ÖĞRETMEN ve İDARECİLERE AR-GE SEMİNERİ

          Ziyaretin ardından Öğretmen Evi Toplantı Salonunda PISA, eğitim ve öğretimde yenilikçilik ödülleri, Erasmus, e-Twinning, Stratejik Plan ve Yerel proje çalışmaları hakkında ilçemizdeki her okuldan projeler konusunda istekli, proje hazırlama tecrübesi olmayan öğretmenlerin ve idarecilerin katılımları ile verilen seminer çalışmasına geçildi. 

       Seminer çalışmasında Amasya´da uygulan proje ve örnek çalışmalardan bahsedildikten sonra öğretmenlerin eğitimsel etkinlik ve süreçlerde istekli görevler üstlenme, bağımsız projeler oluşturma, çevresini etkileme, meslektaşlarının gelişimine destek olma yeterliliği gösterme, okul içinde ve dışında mesleki bilgilerinin, becerilerinin, değerlerinin ve tutumlarının gelişimini desteklemek amacıyla yapılabilecek çalışmalar üzerine karşılıklı fikir alış verişinde bulunuldu.  25-10-201625-10-201625-10-2016

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.