AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğretmenlere Tablet Dağıtıldı.

Bünyesindeki Bilişim, Çocuk Gelişimi ve Güzellik Bölümlerinde toplam da 189 öğrenci ile 18 eğitim kadrosunun yer aldığı Suluova Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret ederek okul Müdürü Özlem Özdemir’den faaliyetleri hakkında bilgiler alan Kaymakamımız Taşdan, Fatih Projesi kapsamında ilçedeki tüm lise öğretmenlerine tablet bilgisayar dağıtıldığını belirtti.
Öğretmenlere Tablet Dağıtıldı.

2013-2014 yılından itibaren ilçede Fatih Projesi çalışmalarının başladığını belirten İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Ahmet Davu ise, Akıllı Tahtaların tüm liselere kurulduğunu, ortaokullarda ise kurulumunun halen devam ettiğini ve yıl sonuna kadar tamamlanacağını belirterek; ilçedeki 5 lise düzeyi okulda eğitim gören toplam 3 bin 210 öğrenciden bin 125 öğrenci ile 75 öğretmene tablet bilgisayar dağıtımının yapıldığını söyledi.

 

Kaymakam Hayatı Taşdan, tablet adğtımının ardından beraberindeki Milli Eğitim Müdürü Ahmet Davu ile birlikte okul dersliklerinde incelemelerde bulunarak, yürütülen eğitim-öğretim faaliyetleri hakkında Okul Müdürü Özlem Özdemir ile Müdür Yardımcısı Uğur Övündür’den bilgiler alarak sorunlarını dinledi.

2015 Tablet Dağıtımı2015 Tablet Dağıtımı2015 Tablet Dağıtımı

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.