AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖĞRETMENLERİMİZ ARASINDA "ÇEVİRİM İÇİ BİLGİ YARIŞMASI" DÜZENLENDİ

24 Kasım Öğretmenler Günü Programı kapsamında öğretmenlerimiz arasında 2020 Eğitim Takvimi'nde yer alan bilgilerden "Çevirim İçi Bilgi Yarışması" düzenlendi.
ÖĞRETMENLERİMİZ ARASINDA

"Bugün 24 saat ve her saniyesi çok kıymetli" cümlesiyle bizlere rehberlik eden eğitim takviminde yer alan her biri birbirinden kıymetli ve değerli bilgilerle öğretmenlerimiz arasında çevirim içi bilgi yarışması düzenlediklerini belirten İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, yarışmada eğitim takviminde yer alan günün değeri, günün doğrusu, günün kelimesi ve günün nedeni bölümlerinden oluşan 80 sorunun yer aldığını söyledi.

Bu yıl 24 Kasım Öğretmenler Gününü öğrencilerimizden ayrı geçirecek olmanın burukluğunu yaşadıklarına vurgu yapan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, Milli Eğitim Bakanlığımızın da pandemi dolayısıyla"24 Kasım Öğretmenler Gününü çevirim içi etkinliklerle kutlayacağı bir program hazırladığını ifade etti.

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Ailesi olarak "Çevirim İçi Bilgi Yarışmasını" öğretmenlerimizin yoğun katılım ve destekleri ile başarıyla tamamladıklarına değinen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, yarışmaya katılım sağlayan ve keyifle sorulara cevap veren tüm meslektaşlarına teşekkürlerini iletti.

Toplam 218 öğretmenin katıldığı Çevirim İçi Bilgi Yarışmasında Şehit Recep İnce İmam Hatip Ortaokulu İlköğretim Matematik Öğretmeni Murat YÜKSEL 1. Olurken TOKİ Çelebi Mehmet İlkokulu Müdür Yardımcısı Yaşar BAT 2. ve Cumhuriyet Ortaokulu Müdürü Mehmet YEŞİLIRMAK ise 3. oldu.

Yarışma sonucunda 1. olan Şehit Recep İnce İmam Hatip Ortaokulu İlköğretim Matematik Öğretmeni Murat YÜKSEL, öğretmenler arasında böylesine güzel etkinliklerin yapılmasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek, kazandığı 1.'liği ve ödülünü, geçirmiş olduğu hastalığı sonucunda Ankara'da tedavisine devam etmekte olan Uğur YETKİN öğretmenimize bağışladığını ve kendisini sağlıkla en kısa sürede tekrar aralarında görmek istediğini söyledi.

Koronavirüs testi pozitif çıktığı için programa katılamayan Yaşar BAT'a geçmiş olsun dileklerinde bulunan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, kıymetli meslektaşlarını tebrik ederek ödüllendirdi.

24-11-202024-11-202024-11-2020

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.