AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖĞRETMENLERİMİZ ARASINDA "ÇEVİRİM İÇİ BİLGİ YARIŞMASI" DÜZENLENİYOR

24 Kasım Öğretmenler Günü Programı kapsamında öğretmenlerimiz arasında 2020 Eğitim Takvimi'nde yer alan bilgilerden "Çevirim İçi Bilgi Yarışması" düzenleniyor.
ÖĞRETMENLERİMİZ ARASINDA

Her gün ayrı bir kelime, ayrı bir atasözü, ayrı bir özlü söz, ayrı bir oyun seçeneği, ayrı bir ebeveynlik önerisi ve bilim içeriğinin yer aldığı eğitim takvimi uygulamasının öğretmenlerimiz tarafından beğeniyle takip edildiğinin altını çizen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, eğitim takvimiyle birlikte hepimizin bir çok şeyi yeniden keşfetmeye başladığına vurgu yaptı.

"Bugün 24 saat ve her saniyesi çok kıymetli" cümlesiyle bizlere rehberlik eden eğitim takviminde yer alan her biri birbirinden kıymetli ve değerli bilgilerle öğretmenlerimiz arasında çevirim içi bilgi yarışması düzenleyeceklerini belirten İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, yarışmada eğitim takviminde yer alan günün değeri, günün doğrusu, günün kelimesi ve günün nedeni bölümlerinden oluşan 80 sorunun yer alacağını söyledi.

Yarışma sonucunda dereceye giren öğretmenlere ödüllerinin 24 Kasım Öğretmenler Günü Programında verileceğini ifade eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, benzer bir yarışmanın kısa bir süre içerisinde velilerimiz arasında da yapılacağına değinerek;  yarışmaya katılacak tüm idareci ve öğretmenlerimize başarılar diledi.

 17-11-2020

 

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.