AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖĞRETMENLERİMİZ UZAKTAN EĞİTİM SÜRECİNDE YENİ BİR KAHRAMANLIK HİKAYESİ YAZDI

Milli Eğitim Bakanlığı Daire Başkanımız Ayhan KORKMAZ, Müdürlüğümüzce hazırlanan "Çevrim içi Vizyon 2023 Buluşmaları" Projesi kapsamında "Uzaktan Eğitimde Öğretmen Motivasyonu" konulu seminerle idareci ve öğretmenlerimizle bir araya geldi.
ÖĞRETMENLERİMİZ UZAKTAN EĞİTİM SÜRECİNDE YENİ BİR KAHRAMANLIK HİKAYESİ YAZDI

16 Mart Salı günü gerçekleştirilen çevrim içi seminerde tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs nedeniyle ara verilen yüz yüze eğitim sonrasında geçtiğimiz uzaktan eğitim sürecinde başarılarla dolu yeni bir kahramanlık hikayesi yazan öğretmenlerimizi anlatan Milli Eğitim Bakanlığı Daire Başkanımız Ayhan KORKMAZ, 2023 vizyonu ışığı altında hep birlikte yarınlara büyük bir umut ve gayretle yürümek kararlılığı içerisinde olduklarına vurgu yaptı.

Yaşadığımız bu sürecin hepimize, sağlığın kıymetini, ayrılığın bir anda olabileceğini, eğitimin her koşulda, her yerde devam edeceğini, veli ile iş birliğinde bulunmanın gücünü, çocuklar için nasıl kenetlenildiğini, okula gidebilmenin ve aynı sıralarda oturabilmenin ne büyük bir değer olduğunu gösterdiğini belirten Daire Başkanımız Ayhan KORKMAZ, bugünlerden çok şey öğrenilerek ve daha da olgunlaşarak, büyüyerek ve kıymet bilerek çıkacaklarına yürekten inandığı söyledi.

Okullarda eğitime verilen arada öğretmenlerin mesleki ve bireysel gelişimlerinin de desteklenmeye devam edildiğini ifade eden Daire Başkanımız Ayhan KORKMAZ, bu kapsamda hazırlanan uzaktan hizmet içi eğitim programlarına yüz binlerce meslektaşımızın katıldığına değindi.

Geleceğimizin teminatı çocuklarımız için, diğer yıllardan farklı olarak öğretmenlerimizin göstermiş oldukları fedakârlığın her türlü takdirin üzerinde olduğunun altını çizen Daire Başkanımız Ayhan KORKMAZ, Bakanlığımızın gerek yüz yüze eğitimde gerekse de uzaktan eğitimde her hafta çeşitliliği ve kaliteyi artırmak için tüm kadrolarıyla büyük bir enerjiyle çalıştığını aktardı.

Öğrencilerine evlerinde okul sıcaklığını aratmayan, derslerini ilgiyle takip eden ve milletimize vefanın en güzeli gösteren öğretmenlerimize tüm emekleri ve özverileri için bir kez daha teşekkür eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, kıymetli zamanlarını ayırarak vermiş olduğu bu güzel ve keyifli seminer dolayısıyla Daire Başkanımız Ayhan KORKMAZ'a şükranları iletti.

17-03-202117-03-202117-03-202117-03-2021

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.