AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖĞRETMENLERİMİZİN MESLEKİ ÇALIŞMA PROGRAMI BAŞLADI

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU 2020-2021 eğitim-öğretim yılı 2. Dönem öncesinde 8 Şubat 2021 pazartesi günü çevrim içi olarak başlayan Mesleki Çalışma Programına katılarak meslektaşları ile bir araya geldi.
ÖĞRETMENLERİMİZİN MESLEKİ ÇALIŞMA PROGRAMI BAŞLADI

Şehit Osman Karakuş Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Şehit Recep İnce İmam Hatip Ortaokulu'ndaki meslektaşları ile sohbet ederek, uzaktan eğitim süreci ve 2. dönem başlayacak yüz yüze eğitim ile ilgili değerlendirmelerde bulunan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, 15 Şubat 2021 tarihinde köy okullarımızın tüm kademelerde yüz yüze eğitime geçeceğini, 1 Mart 2021 tarihinde ise okullarımızın, sınav döneminde olan 8 ve 12. sınıf öğrencilerimiz ile ilkokul öğrencilerimiz için kapılarını açacağını belirterek, bütün çaba ve gayretlerinin öğrencilerimizi okullarıyla sağlıkla ve güvenle buluşturmak olduğuna vurgu yaptı.

Öğrencilerimizin tamamının yüz yüze eğitime başlayabilmesinin ancak hijyen kurallarına uyulmasına, maske ve mesafe hassasiyetiyle salgının seyrindeki düşüşüne bağlı olduğunun altını çizen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, ayrıca öğretmenlerimizin Kovid-19 aşısının uygulama sıralamasında öncelikli gruba alındığını hatırlatarak gerek Sağlık Bakanlığımızın gerekse de Milli Eğitim Bakanlığımızın süreci hızlandırmak adına, yüz yüze eğitime başlayan öğretmenlerimiz için şubat ayı içerisinde aşı yapılmasının planlandığını söyledi.

          Mesleki çalışma programlarının Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya SELÇUK'un, EBA'dan yapılacak canlı yayın ile öğretmenlere seslenmesi ile başlayacağını ifade eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, gösterdikleri gayret ve fedakârlıklar ile okulun dört duvardan ibaret olmadığını ve öğretmenin toplumdaki vazgeçilmez değerini bir kez daha gösteren kıymetli meslektaşlarına teşekkürlerini ileterek; seminer çalışmalarında başarılar diledi.

 08-02-202108-02-202108-02-202108-02-2021

 

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.