AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖĞRETMENLERİN YAZ DÖNEMİ MESLEKİ ÇALIŞMA PROGRAMLARI BAŞLADI

Öğretmenlerimizin  22-30 Temmuz 2020 tarihleri arasında pandemi nedeniyle online yapacakları yaz dönemi mesleki çalışmaları başladı.
ÖĞRETMENLERİN YAZ DÖNEMİ MESLEKİ ÇALIŞMA PROGRAMLARI BAŞLADI

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının kontrol altına alınması için uzaktan eğitim süresinin 19 Haziran Cuma gününe kadar uzatıldığını hatırlatan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, bu süreçte Milli Eğitim Bakanlığımız tarafından öğretmenlerin mesleki gelişimlerine ilişkin hazırlıklarını pek çok yenilik eklenerek tamamlandığını söyledi.

Bu döneme özgü olarak öğretmenlerimize halihazırda yürütülmekte olan mesleki gelişim programlarının online eğitimler olarak verileceğini ifade eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, ayrıca Türkiye'nin dünyaca ünlü bilim insanlarının deneyimlerini öğretmenlerle videolu anlatımlarla paylaşacağına ve öğretmenlerimize uluslararası akredite sertifika programlarının da sunulacağına vurgu yaptı.

Mesleki çalışma programlarının Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya SELÇUK'un, EBA'dan canlı yayın ile öğretmenlere seslendiği konuşması ile başladığını belirten İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, uzaktan eğitim sürecinde en büyük yükü omuzlayan ve  öğrencilerinin derslerinden geri kalmaması için özveriyle gayret gösteren öğretmenlerimize emeklerinden dolayı teşekkürlerini ileterek; seminer çalışmalarında başarılar diledi.

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.