AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OKULLARIMIZ HAZIR, ÖĞRENCİLERİMİZİ SAĞLIKLA ve GÜVENLE OKULLARINA BEKLİYORUZ

Milli Eğitim Bakanlığı ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı arasında imzalanan "Eğitim Kurumlarında Hijyen Şartlarının Geliştirmesi ve Enfeksiyonu Önleme" iş birliği protokolü kapsamında Suluova'da tüm okullarımız "Okulum Temiz Belgesi" aldı.
OKULLARIMIZ HAZIR, ÖĞRENCİLERİMİZİ SAĞLIKLA ve GÜVENLE OKULLARINA BEKLİYORUZ

İlkokul, Ortaokul ve Liselerimizin tamamının temizlik ve hijyen koşullarını yerine getirerek "Okulum Temiz Belgesi"almasından duyduğu memnuniyeti dile getiren İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, idarecisinden öğretmenine yardımcı personeline kadar tüm eğitim çalışanlarının, bizlere emanet edilen yavrularımıza sağlıklı ve güvenli bir okul ortamı sunabilmek için aralıksız çalıştıklarına vurgu yaptı.

Salgın gibi zorlu süreçte öğrencilerimizin hijyen standartlarına uygun bir şekilde eğitim alabilmelerinin önemine dikkat çeken İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, 2. dönem başlayacak yüz yüze eğitim öncesinde okullarımızda temizlik ve hijyen konusunda Bilim Kurulunun rehberliğinde her türlü tedbirin hassasiyetle alındığının altını çizdi.

"Okulum Temiz Belgesi" alarak Covid-19 ile mücadelede bilinç oluşturulmasında öncülük eden Okul Müdürlerimizi tebrik eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, en kısa sürede tüm kademelerdeki öğrencilerimizle buluşabilmek temennisinde bulunarak; idareci ve öğretmenlerimize çalışmalarında başarılar diledi.

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.