AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ORDULULAR EĞİTİM, KÜLTÜR, YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİNDEN MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET

Suluova Ordulular Eğitim, Kültür, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Cemalettin ÖZTÜRK ve Yönetim Kurulu Üyeleri İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU'yu makamında ziyaret ettiler.
ORDULULAR EĞİTİM, KÜLTÜR, YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİNDEN MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET

17 Temmuz Çarşamba günü gerçekleştirilen ziyarette eğitimde yapılacak her güzel projenin yanında ve destekçisi olacaklarını ifade eden Dernek Başkanı Cemalettin ÖZTÜRK, sivil toplum kuruluşu olarak eğitim-öğretim gibi çok hassas bir konuda üzerlerine düşen sorumlulukları memnuniyetle yerine getirme gayretinde olacaklarını söyledi.

İnsanı eğitim yoluyla değiştirmeden sosyoekonomik ve kültürel gelişmeyi yani kalkınmayı gerçekleştirmenin çok zor olacağına vurgu yapan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, sivil toplum kuruluşlarının birlik ve beraberlik içerisinde yürütecekleri çalışmaların önemine dikkat çekerek; toplumun tüm kesimleriyle olduğu gibi sivil toplum kuruluşlarıyla da her zaman iletişim halinde bulunacaklarını belirtti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, Suluova Ordulular Eğitim, Kültür, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Cemalettin ÖZTÜRK ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek; çalışmalarında başarılar diledi.

17-07-201917-07-2019

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.