AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖZEL EĞİTİM ve REHBERLİK DAİRE BAŞKANI SAYIN FİKRET YILMAZ İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ

Bir dizi inceleme için ilimizde bulunan Özel Eğitim ve Rehberlik Daire Başkanı Fikret YILMAZ, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU ve İl Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet ACAR ile birlikte Suluova Hacı Bayram Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezini ziyaret etti.
ÖZEL EĞİTİM ve REHBERLİK DAİRE BAŞKANI SAYIN FİKRET YILMAZ İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ

Öğretmenler Odasında öğretmenlerle tanışarak sohbet eden ve değerlendirmelerde bulunan Özel Eğitim ve Rehberlik Daire Başkanı Fikret YILMAZ, okullarda yürütülen eğitim-öğretim faaliyetleri ve çalışmalar ile ilgili Okul Müdürü İbrahim EKİM'den bilgi aldı.

 Okuldaki atölye ve sınıfları da gezerek öğrencilerle yakından ilgilenen ve etkinliklerine katılan Özel Eğitim ve Rehberlik Daire Başkanı Fikret YILMAZ, her çocuğun farklı zamanlarda, sürelerde ve biçimlerde öğrendiğinin altını çizerek, bu sebeple her çocuğun ilgi, ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda hareket etmeleri ve farklılıkların zenginlik olduğu bilincini onlara kazandırmaya çalışmaları gerektiğine vurgu yaptı.

Milli Eğitim Bakanlığının özel eğitimde sunduğu hizmetin kalitesine ve erişilebilirliğine büyük önem verdiğini belirten Eğitim ve Rehberlik Daire Başkanı Fikret YILMAZ, şu anda özel eğitim alan öğrencilerimizin staj yapabilmeleri ve mezun olduklarında istihdama katılımlarının artırılmasına yönelik çalışmalara ağırlık verdiklerini ifade ederek, Suluova Hacı Bayram Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi idareci ve öğretmenlerine çalışmalarında başarılar diledi.


14-03-202014-03-202014-03-202014-03-202014-03-202014-03-2020

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.