AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“ PEYGAMBERİMİZİ ANLATIYORUM “ YARIŞMASINDA DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLER ÖDÜLLENDİRİLDİ

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile  TÜGVA Suluova Temsilciliğinin Mevlidi Nebi etkinlikleri kapsamında ortaklaşa düzenlediği " Peygamberimizi Anlatıyorum " konulu Kompozisyon ve Mektup Yarışmalarında dereceye giren öğrencilere ödül programı düzenlendi.
“ PEYGAMBERİMİZİ ANLATIYORUM “ YARIŞMASINDA DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLER ÖDÜLLENDİRİLDİ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU’ya ve yarışmaya yoğun ilgi göstererek katılım sağlayan öğrencilere teşekkür eden TÜGVA İlçe Temsilcisi Tekin ALPASLAN, Peygamber Efendimizin tüm insanlığa rehber olan örnek hayatının öğrencilerimizde oluşturduğu duygu ve düşünceleri anlatan kompozisyon ve mektupların, genç yüreklerdeki Resulullah aşkını en güzel şekilde yansıtmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Milli ve manevi değerlerimize sahip çıkan, sağlıklı ve bilinçli nesiller yetiştirmek için çalıştıklarını ifade eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, Peygamber Efendimize duyduğumuz saygıyı, sevgiyi, özlemi, hasreti dile getirmek ve O’nun insanlık alemine getirdiği güzellikleri anlatmak ve gelecek nesillere aktarmak amacıyla düzenlenen böylesine anlamlı ve güzel etkinliklere her zaman destek vereceklerini belirterek dereceye giren öğrencileri ödüllendirdi.

" Peygamberimizi Anlatıyorum " konulu Mektup yarışmasında Şehit Aydın Korkmaz İlkokulu öğrencilerinden Utku Berk AY birinci olurken, Mehmet Bilgili İlkokulu öğrencilerinden Hüsna KILIÇ, Şeker İlkokulu öğrencilerinden Aslan ÖNGÜR ve TOKİ Çelebi Mehmet İlkokulu öğrencilerinden Eren İSLAMOĞLU mansiyon ödülü kazanmışlardır. " Peygamberimizi Anlatıyorum " konulu Kompozisyon yarışmasında ise Atatürk Ortaokulu öğrencisi Ferit SARI birinciliği elde etmiştir.

           Ödül programına İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, Şube Müdürü Zafer TÜRKMEN, TÜGVA İlçe Temsilcisi Tekin ALPASLAN, Okul Müdürleri, öğrenciler ve veliler katıldılar. 

 

23-01-201823-01-201823-01-201823-01-201823-01-201823-01-201823-01-201823-01-201823-01-201823-01-2018

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.