AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

" 15 TEMMUZ DEMOKRASİ ŞEHİTLERİ " VOLEYBOL TURNUVASINDA GRUP MAÇLARI SONA ERDİ

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzce “ 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri “ anısına düzenlenen okullar arası voleybol turnuvası tüm heyecanıyla devam ediyor.
" 15 TEMMUZ DEMOKRASİ ŞEHİTLERİ "  VOLEYBOL TURNUVASINDA GRUP MAÇLARI SONA ERDİ

           İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından ilçe okulları arasında “15 Temmuz Demokrasi Şehitleri“ anısına düzenlenen Voleybol Turnuvasında Grup Maçları Sona Erdi.

            Mahmut Demir Spor Salonunda tüm heyecanı ve hızıyla süren ve oldukça çekişmeli müsabakalara sahne olan 15 Temmuz Şehitleri Voleybol Turnuvasına katılan 18 takımdan 10’u yapılan grup maçları neticesinde elenirken geriye kalan 8 takım ise gruplarda elde ettikleri başarılı sonuçlarla bir üst tur olan çeyrek finale yükseldi.

            3-17 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen turnuvaya 18 okul takımdan 184 eğitimcinin katıldığını ve turnuvanın önemli bir kaynaşma ve dayanışmaya sahne olduğunu ifade eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU katılan tüm takımlara teşekkür ederek;

          “ Bu turnuvanın kaybedeni olmayacak. Bu turnuva ile okullarımızda çalışan idareci, öğretmen ve personeller arasındaki birlik ve beraberliğin sağlanması, dostluk ve arkadaşlık ilişkilerinin artırılması en büyük kazancımız olacaktır. 15 Temmuz ruhunu yaşatmak ve diri tutmak için önümüzdeki eğitim-öğretim döneminde de bu tarz etkinliklere devam edeceğiz“ dedi.

Sahada mücadele eden takımların yanı sıra tribünlerdeki seyirciler ile okullardaki öğrenci ve eğitim camiası arasında coşkusu ve heyecanı ile Voleybol Turnuvası tüm hızıyla 15-17 Mayıs tarihleri arasında devem edecek.

184 Öğretmen ve 18 takım ile başlayan turnuvada çeyrek finale yükselen 8 takımın çeyrek final, yarı final ve final maçlarına ait fikstür aşağıda verilmiştir.

Tüm takımlarımıza başarılar dileriz.

 

 13-05-2017

13-05-201713-05-201713-05-201713-05-2017    

 

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.