AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

" RÜZGARIN KIZLARI " MÜDÜRÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü işbirliğinde 1 Aralık Perşembe günü Amasya’da düzenlenen Gözlek Kros Parkurunda dereceye girerek 3.’lük elde eden Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kros Takımı Genç Kızlar Takımı İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU’yu ziyaret etti. 
" RÜZGARIN KIZLARI " MÜDÜRÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

Öğretmen ve öğrencileri tebrik ederek, başarılarının devamını dileyen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet  DAVU :

“ Okullarımızdan gelen bu haberler ve ziyaretler bizleri sevindirmekte, mutlu etmektedir. Gençlerimizin akademik başarılarının yanında sportif başarılarıda oldukça önemlidir. Öğrencilerimizin bundan sonraki katılacakları müsabakalarda daha iyi dereceler alacağına inanıyorum. Okullarımızda öğrencilerimizin yeteneklerine ve ilgi alanlarına göre takımlar oluşturuldu. Düzenlenen yarışmalarda da takımlarımız il ve ülke genelinde dereceler elde etmeye başladılar. İnşallah okullarımız güzel neticeler almaya devam ederler. “ dedi.

         Ziyarete Okul Müdürü Özlem ÖZDEMİR, Beden Eğitimi Öğretmeni Pınar SEPETÇİ ve koşu yarışmasında 3. olan takım öğrencileri Cemre BEKTAŞ, Ayşenur AYDIN, Buse HAMAMCI, Beyza Nur ÖZYURT ve Kardelen AYDIN katıldı.

        İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU dereceye giren öğrencileri ve beden eğitimi öğretmenini çeşitli hediyeler ile ödüllendirdi.

08-12-201608-12-201608-12-201608-12-201608-12-201608-12-2016

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.