AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"DEMİR YUMRUK"LARDAN MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET

Ankara’da 1-4 Aralık 2016 tarihleri arasında yapılan Baş Öğretmen Atatürk Boks Turnuvasına katılarak  dereceye giren sporcu öğrenciler  6 Aralık Salı günü İlçe Milli Eğitim Müdürümüzü ziyaret ettiler.  
"DEMİR YUMRUK"LARDAN MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET

Mesleki Eğitim Merkezi ve Suluova Serhat Spor işbirliğinde Ankara’daki Şampiyonaya katılan öğrencilerimizden Yıldız erkeklerde 66 kiloda Burak MUTAF 2.’lik, 50 kiloda Emirhan KARACA 3.’lük ve 75 kiloda Bekir GENÇALİOĞLU 3.‘lük elde ederek Suluova’ya derecelerle döndüler.

Ziyarete, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Kutluay GÜVEN, Mesleki Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı Şahin ÖZDEMİR, Sporcu Antrenörü Mehmet Hanefi ÇELEBİ ve dereceye giren öğrenciler katıldılar.

            “Sporcularımızı her zaman için destekliyoruz”

Şampiyonada gösterdikleri başarılardan ve aldıkları derecelerden ötürü sporcu öğrencileri tebrik ederek ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU  :

“ Şampiyonada 2.lik ve 3.lük elde ederek bizleri mutlu eden öğrencilerimize teşekkür ediyor; onlara spor hayatlarında başarılarının devamını diliyorum. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak bizler her zaman sporcu öğrencilerimizin yanındayız. Bu kapsamda Halk Eğitim Merkezimizde ve Mesleki Eğitim Merkezimizde kurslar açarak öğrencilerimizin sporla buluşmasını sağlıyor; onların sağlıklı nesiller olarak yetişmelerine katkıda bulunuyoruz. Bu derecelerle de açmış olduğumuz kursların ne kadar faydalı ve yararlı olduğunu, yetenekli sporcularımızın kendilerini gösterebilmeleri için onlara fırsat sağladığını kez daha görmüş olduk.

Genç kardeşlerimiz almış oldukları derecelerle aynı zamanda diğer  sporcu öğrencilerimize de öz güven kazandıracaklardır. Spor hayatınız boyunca çok çalışmalı ve kendi dalınızda sürekli yeni gelişmeleri takip ederek kendinizi bir adım öne taşımalısınız. Bundan sonraki turnuvalardan şampiyon olarak döneceğinize inanıyorum. “ dedi.

Gösterdikleri ilgiden ötürü İlçe Milli Eğitim Müdürümüze teşekkür eden Boks Antrenörü Mehmet Hanefi ÇELEBİ:

“ Artık hedefimiz Aralık ayı içerisinde yapılacak Türkiye Şampiyonası ve Mart ayı içerisinde yapılacak olan Liseler arası Türkiye Şampiyonasında ilçemizi en iyi şekilde temsil etmektir. Suluova’da daha fazla gencimizi sporla buluşturmak istiyoruz. Bizlere güvenen herkese teşekkür ediyoruz. “ dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU kendisini ziyarete gelen boksörlerle tek tek ilgilenerek onları çeşitli hediyelerle ödüllendirdi. 

 

06-12-201606-12-201606-12-201606-12-201606-12-201606-12-2016

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.