AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SATRANÇ ŞAMPİYONLARINDAN MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET

Gençlik Hizmetleri Müdürlüğü ve Türkiye Satranç Federasyonu tarafından Amasya’da Okul Sporları kapsamında düzenlenen Liseler Arası Satranç Şampiyonasında, hem kız hem de erkek takımları olarak Amasya İl birincisi olan Şehit Hüseyin Kavaklı Fen Lisesi öğrencileri İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU’yu kazandıkları kupalarıyla birlikte ziyaret ettiler.
SATRANÇ ŞAMPİYONLARINDAN MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET

Okul Müdür Vekili Yusuf ERGÜL, Beden Eğitimi Öğretmeni ve Satranç Antrenörü Hakan ŞENTÜRK, Rehber Öğretmen Yener IRMAK ve şampiyon öğrencileri makamında ağırlayarak başarılarından dolayı tebrik eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, mental bir spor olan satranç oyununun bölge şampiyonasında da öğrencilerimizin derece elde ederek çıtayı daha yukarılara yükselteceklerine inandığını belirtti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, satrancın önemli ve geleceği gören bir spor dalı olduğunu ifade ederek; Müdürlük olarak her zaman öğrencilerimizin yanlarında ve destekçisi olmaya devam edeceklerini söyledi.

Genç Genel ve Genç Kızlarda birçok rakibini eleyerek şampiyon olan Şehit Hüseyin Kavaklı Fen Lisesi öğrencileri, Mart ayı içerisinde Kırıkkale´de yapılacak bölge yarışmalarında ilçemizi temsil edeceklerdir.

 

27-02-201827-02-201827-02-201827-02-201827-02-201827-02-2018

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.