AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SAYIN KAYMAKAMIMIZ ve MÜDÜRÜMÜZ FABLAB ATÖLYESİNDE İNCELEMELERDE BULUNDULAR

İlçe Kaymakamımız Erdoğan KANYILMAZ ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU Amasya Macit Zeren Fen Lisesi bünyesinde kurulan Fablab Atölyesinde incelemelerde bulundular.
SAYIN KAYMAKAMIMIZ ve MÜDÜRÜMÜZ FABLAB ATÖLYESİNDE İNCELEMELERDE BULUNDULAR

18 Temmuz Perşembe günü gerçekleştirilen ziyarette Fablab Atölyesinde yapılan çalışmalar hakkında Okul Müdürü Ahmet EREN'den bilgi alan İlçe Kaymakamımız Erdoğan KANYILMAZ, Fablab atölyelerinin proje ve fikirlerini somutlaştırmak isteyen girişimci ruha sahip gerek öğrenci gerekse de vatandaşlarımız için önemli bir fırsat olduğuna dikkat çekti.

Atölyede bulunan 3 boyutlu yazıcı ve son teknoloji cihazları dikkatle inceleyen İlçe Kaymakamımız Erdoğan KANYILMAZ, bilginin ve becerinin tasarıma dönüştüğü bu atölyelerde dünyadaki yenilikçi uygulamalarında hayata geçirilebileceğinin altını çizdi.

Artık hızla değişen ve gelişim gösteren günümüz dünyasında inovasyon ve yazılım çalışmalarına daha fazla yer verilmesi gerektiğini vurgulayan İlçe Kaymakamımız Erdoğan KANYILMAZ, bir üretim merkezi olan Fablab atölyesini ilçemizde de açarak öğrencilerimizin hizmetine sunmayı düşündüklerini söyledi. 

19-07-201919-07-201919-07-201919-07-201919-07-2019

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.