AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ŞEHİT HÜSEYİN KAVAKLI FEN LİSESİ MEZUN ÖĞRENCİLERİ KARİYER GÜNLERİ KAPSAMINDA DENEYİMLERİNİ PAYLAŞTI

Şehit Hüseyin Kavaklı Fen Lisesinden mezun olarak gerek üniversiteye gerekse de meslek hayatına başlamış eski öğrenciler, üniversite sınavına hazırlanan 12. Sınıf öğrencileri ile çevrim içi ortamda bir araya gelerek; sınav süreci ve meslekler ile ilgili bilgi, tecrübe ve deneyimlerini paylaştılar.
ŞEHİT HÜSEYİN KAVAKLI FEN LİSESİ MEZUN ÖĞRENCİLERİ KARİYER GÜNLERİ KAPSAMINDA DENEYİMLERİNİ PAYLAŞTI

              Her biri farklı alanlarda okuyan veya kariyerlerine devam eden mezun öğrenciler Okul Psikolojik Danışmanı Yener IRMAK moderatörlüğünde bir araya gelerek, samimi bir ortamda karşılıklı sohbet ettiler.

12. sınıf öğrencilerinin hem sınavlara hazırlık hem meslekler hem de üniversite hayatı üzerine sordukları sorulara içtenlikle cevap veren mezun öğrenciler, kendi eğitim hayatlarından da örnekler anlatarak, sınav telaşındaki öğrencilere birçok tavsiyede bulundular.

Şehit Hüseyin Kavaklı Fen Lisesi'nin akademik, kültürel ve sosyal alanlarda başarısını artırabilmek ve yarınlara daha donanımlı öğrenciler yetiştirebilmek amacıyla tüm öğretmenlerimizle birlikte özveriyle çalıştıklarına vurgu yapan Okul Müdürü İdris TURGUT, programa zaman ayırarak katılım sağlayan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU'ya ve mezun öğrencilere teşekkürlerini iletti.

Şehit Hüseyin Kavaklı Fen Lisesi'nin düzenlemiş olduğu Kariyer Günleri Programı'na bağlanarak eski ve yeni öğrencilerle bir süre sohbet eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, böylesine anlamlı ve güzel bir etkinliğin gerçekleştirilmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, öğretmen ve öğrencilerimize çalışmalarında başarılar diledi.

 

18-01-202118-01-202118-01-202118-01-2021

 

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.