AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ŞEHİT RECEP İNCE İMAM HATİP ORTAOKULU FUTSALDA FİNALE YÜKSELDİ

Öğretmenlerimizin 2023 Eğitim Vizyonu hedefleri doğrultusunda birlik ve beraberlik içerisinde motivasyonlarının artırılması ve okullar arasındaki iletişimin güçlendirilmesi amacıyla "Türkiye Öğretmenler Kupası" adı altında düzenlenen futsal turnuvası yarı final müsabakasında Suluova ile Merzifon takımları karşı karşıya geldi.
ŞEHİT RECEP İNCE İMAM HATİP ORTAOKULU FUTSALDA FİNALE YÜKSELDİ

25 Ekim Cuma günü Mahmut Demir Kapalı Spor Salonunda yapılan turnuva'da ilçemizi temsil eden Şehit Recep İnce İmam Hatip Ortaokulu Merzifon Anadolu Lisesi'ni 7'ye 2 yenerek adını finale yazdırdı.

Bu faaliyetlere sadece bir kupa, bir yarışma ya da etkinlik olsun diye bakmadıklarına vurgu yapan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, kişilik eğitimine büyük katkı sunan spor vasıtasıyla aslında öğretmenlerimiz arasında gönülleri birleştirmeye, el ele tutuşmayı sağlamaya çalıştıklarını ifade etti.

Sporun ve eğitimin iç içeliğini et ve kemik olarak ele alınması gerekliliğine değinen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, Şehit Recep İnce İmam Hatip Ortaokulu futsal takımını tebrik ederek; futsal, voleybol ve masa tenisi branşlarında mücadele eden tüm takımlarımıza başarılar diledi.

Oldukça heyecanlı geçen yarı final futsal müsabakasına Suluova Meslek Yüksek Okulu Müdürü Dr. Murat KARAVİN, Merzifon İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet YOZGAT, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, Merzifon İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Naci CENGİZ, Okul Müdürleri ve öğretmenler katıldılar.

25-10-201925-10-201925-10-201925-10-201925-10-201925-10-2019

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.