AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ŞEHİT RECEP İNCE İMAM HATİP ORTAOKULU ÖĞRENCİLERİ “ İYİLİKTE YARIŞIYOR “

Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen 2018 yılı “ İmam Hatipler İyilikte Yarışıyor “ projesi kapsamında Şehit Recep İnce İmam Hatip Ortaokulu İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU’yu makamında ziyaret etti.
ŞEHİT RECEP İNCE İMAM HATİP ORTAOKULU ÖĞRENCİLERİ “ İYİLİKTE YARIŞIYOR “

Okul Müdürü Mehmet YÜKSEK, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Ahmet DEĞİRMENCİ ve proje ekibinde yer alan öğrenciler, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU’ya proje kapsamında yapmayı düşündükleri çalışmalar hakkında bilgi verdiler.

Proje Ekibinin, temel insani değerlere, çevrelerine, ülkemize ve dünyaya dair duyarlılıklarını ve sorumluluk bilinçlerini artırmak, bireylerde ve toplumda yardımseverlik duyguları oluşturmak, iyiliğin yaygınlaştırılmasını, toplumsal birlikteliğin ve sosyal dokunun güçlendirilmesini sağlamak amacıyla “ İmam Hatipler İyilikte Yarışıyor “ kapsamında hazırladıkları  faaliyetlerden duyduğu memnuniyeti dile getiren İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, kurum olarak yapılacak çalışmalara sonuna kadar destek vereceklerini ifade etti.  

  

23-11-201723-11-2017

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.