AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ŞEHİT RECEP İNCE İMAM HATİP ORTAOKULU ÖĞRENCİLERİNDEN MÜDÜRÜMÜZE İYİLİK ZİYARETİ

’’ İmam Hatipliler İyilikte Yarışıyor ’’ projesi kapsamında Şehit Recep İnce İmam Hatip Ortaokulu iyilik proje ekibi, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU ‘ya ziyarette bulunarak, ilçemiz insanına verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ettiler ve projeleri hakkında bilgi verdiler.
ŞEHİT RECEP İNCE İMAM HATİP ORTAOKULU ÖĞRENCİLERİNDEN MÜDÜRÜMÜZE  İYİLİK ZİYARETİ

Şehit Recep İnce İmam Hatip Ortaokulu Proje ekibi katıldıkları iyilik projesinin, Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü, ÖNDER İmam Hatipler Derneği ve Deniz Feneri Derneği işbirliği ile düzenlenen ulusal çaplı bir yarışma olduğunu belirterek, özgün ve başarılı bir proje ortaya koyabilmek için çalıştıklarını ifade ettiler.

İlçe insanımıza verdiği  hizmetlerden dolayı İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU’ya " İyi ki Varsınız " demeye geldiklerini söyleyen proje ekibi, kendisine proje hatırası olarak Kuran-ı Kerim, plaket ve kalem hediye ettiler.                               

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU iyilik ziyaretine gelen öğrencilerle tek tek ilgilenip proje hakkında onlarla sohbet etti. Projede emeği geçen idareci, öğretmen ve öğrencilere özverili çalışmalarından dolayı teşekkür eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU:

" Sizler ilçemizde projenizle iyilikleri yaşatarak devam etmesini ve yaşamasını amaçladınız. İlçemizde bu konuda bir farkındalık oluşturdunuz. İyiliksever insanlara iyiliklerinden dolayı hiç olmasa bir teşekkür edilmesi gerektiğini ve bu gerekliliğin ne kadar önemli olduğunu projenizle ortaya koydunuz. Emeklerinizden dolayı tüm proje ekibine tekrar teşekkür ediyor, sizlere çalışmalarınızda başarılar diliyorum." diyerek memnuniyetini ifade etti.

          Ziyarete Okul Müdürü Mehmet YÜKSEK, Projeden sorumlu Din Kültürü öğretmeni Ahmet DEĞİRMENCİ ve Projede aktif görev alan 8.sınıf öğrencilerinden Münevver Nur KARA, Mervenur ÖZTAV ile Sümeyra ŞAHiN katıldı.

 

23-02-201823-02-201823-02-201823-02-201823-02-2018

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.