AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ŞEHİT YÜZBAŞI ALPER KALEM ORTAOKULU ÖĞRENCİLERİ ŞEHİT ÖĞRETMENLERİMİZ ANISINA FİDAN DİKTİ

Şehit Yüzbaşı Alper Kalem Ortaokulu öğrencileri 24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında Kılıçarslan Köyü Orman Arazisinde Şehit Öğretmenlerimiz anısına 600 adet fidanı toprakla buluşturdular.
ŞEHİT YÜZBAŞI ALPER KALEM ORTAOKULU ÖĞRENCİLERİ ŞEHİT ÖĞRETMENLERİMİZ ANISINA FİDAN DİKTİ

Öğretmenlik gibi kutsal bir görevi icra ederken şehit olmuş tüm öğretmenlerimizi her zaman rahmet, saygı ve minnetle yad edeceklerini belirten Okul Müdürü Osman KILIÇ, okul olarak hem sonraki nesillere yeşil bir doğa bırakma hem de cennet vatanımızın bayrak yarışı için hizmet ederken şehit olmuş öğretmenlerimizin anısına 24 Kasım Öğretmenler Günü Haftasında özel bir etkinlik gerçekleştirebilmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti.

Belirli zaman aralıklarıyla fidan dikilen alanı ziyaret ederek fidanların bakımı da takip edeceklerini söyleyen Okul Müdürü Osman KILIÇ,  ileride bu fidanların altında öğrencileriyle birlikte oturup piknik yapmanın ve kitap okumanın en büyük istekleri olduğunu söyledi.

Güvenlik güçlerinden sonra en fazla şehidin Milli Eğitim camiasından verildiğine dikkat çeken İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, hain insanların ve örgütlerin, güvenlik güçlerimiz kadar Milli Eğitim teşkilatımızı da hedef aldıklarını hatırlatarak; öğretmenlerimizin yaptıkları işin ne kadar önemli ve kıymetli olduğuna bir kez daha vurgu yaptı.

Görevi başında şehit olmuş eğitimciler olmak üzere ahirete irtihal eden tüm öğretmenlerimize rahmet ve mağrifet dileyen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, Şehit Yüzbaşı Alper Kalem Ortaokulu idareci, öğretmen ve öğrencilerini bu anlamlı çalışmalarından dolayı tebrik ederek; katkı sağlayan herkese teşekkürlerini iletti.

23-11-201923-11-201923-11-201923-11-201923-11-201923-11-2019

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.