AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ŞEKER İLKOKULU VELİLERİYLE "8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ"NÜ KUTLADI

Şeker İlkokulu idareci ve öğretmenleri, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla düzenledikleri programda bayan velileri ile bir araya geldiler.
ŞEKER İLKOKULU VELİLERİYLE

Şeker İlkokulu Ailesi olarak annelere her zaman büyük değer verdiklerini belirten Okul Müdürü İbrahim Agah ÇİÇEK, kıymetli annelerimizden emanet aldığımız çocuklarımızın nitelikli ve donanımlı bir şekilde yetiştirilmesinde en önemli destekçilerinin aile kurumunun temel taşı ve değerlerimizin temsilcisi olan kadınlarımızın olduğunu söyledi.

Kendisini toplum içerisinde iyi hisseden ve kendisine güvenen bir annenin aynı zamanda iyi yetişmiş bir çocuk ve daha güvenli gelecek anlamına geldiğinin altını çizen Okul Müdürü İbrahim Agah ÇİÇEK, bu dönemde de okul-aile işbirliğinin artırılmasına katkıda bulunan, birlik ve beraberliği pekiştiren bu tarz programlara devam edeceklerine değindi.

Peygamber Efendimizin "Kadınlar Size, Allah'ın Emanetidir." hadisi şerifini hatırlatarak, kadınlara yönelik her günün sevgi ve saygı çerçevesinde yaşanılması gerektiğine vurgu yapan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, kadınlarımıza ne kadar çok fırsat ve imkan sunabilirsek, toplumun da o oranda güçleneceğine olan inancını ifade etti.

Başta ülkemizin bekası için canlarını ortaya koyan şehit ve gazi annelerimiz ve onların değerleri eşleri olmak üzere, bayan meslektaşlarının, hayatımızın her dönemine değer katan, sevgi ve fedakârlıklarıyla dünyamızı güzelleştiren tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutlayarak mutlu ve sağlıklı bir yaşam dileyen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, bu anlamlı etkinliklerinden dolayı Şeker İlkokulu idareci, öğretmen ve velilerine teşekkürlerini iletti.

09-03-202009-03-202009-03-202009-03-202009-03-202009-03-202009-03-202009-03-2020

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.