AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"SEN DE OYNA" PROJESİ İLE MİNİK ÖĞRENCİLERİ SEVİNDİRDİLER

Atatürk Ortaokulu Değerler Eğitimi çalışmaları kapsamında hazırlamış olduğu " Sen de Oyna " Projesi ile Eraslan Şehit Fatih Mehmet Keleş İlkokulunu ziyaret ederek; ana sınıfı öğrencilerine oyuncak hediye ettiler.


Proje süresince öğretmen, öğrenci ve velilerin evlerinde kullanılmayan oyuncakları okula getirerek kutularda topladıklarını belirten Okul Müdürü Cengiz KAŞKA, okul öğretmenleri ve öğrencilerinin katılımları ile gerçekleştirilen etkinlikte, öğrencilerde birlik, beraberlik ve dayanışma duygularını pekiştirebilmek amacıyla hazırladıkları oyuncakları Ana Sınıfı öğrencilerine hediye ederek; hem minik öğrencileri hem de ailelerini sevindirdiklerini ifade etti.

Okula ulaştıklarında meraklı ve sevgi dolu gözlerle kendilerini karşılayan minik öğrencilere oyuncaklarını veren Atatürk Ortaokulu öğretmen ve öğrencileri, bir süre onlarla sohbet ettiler, oyun oynadılar ve tiyatro gösterisi sergileyerek eğlenceli vakit geçirmelerini sağladılar.

"Sen de Oyna" sosyal sorumluluk projesinin öğrencilerde toplumsal yardımlaşma ve sorumluluk bilincini artırmayı amaçladığını söyleyen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, ayrıca bu tür uygulamaların çocukların birbirleriyle kaynaşmalarına olumlu etkide bulunduğuna da vurgu yaptı.

Çocukları sevindirmenin en güzel yollarından birinin oyuncak olduğuna değinen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, bu anlamlı çalışmadan duyduğu memnuniyeti dile getirerek; emeklerinden dolayı Atatürk Ortaokulu idareci, öğretmen ve öğrencilerine teşekkürleri iletti.

 13-01-202013-01-202013-01-202013-01-202013-01-2020

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.