AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SİZLER HER ZAMAN “ KALBİMİZDE “ ve “ DUALARIMIZDASINIZ “

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla, şehit olan ve vefat eden öğretmenlerimiz için Hacı Mustafa Camii´nde Mevlid-i Şerif okuttu.
SİZLER HER ZAMAN “ KALBİMİZDE “  ve “ DUALARIMIZDASINIZ “

              Cuma namazı öncesi başlayan Mevlid Programı, Kuran-ı Kerim okunması ve dua edilmesinin ardından cami cemaatine yapılan tatlı ikramı ile sona erdi.

Görevi başında şehit olmuş eğitimciler olmak üzere ahirete irtihal eden tüm öğretmenlerimize rahmet ve mağrifet dileyen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, uzun yıllar boyunca öğrencilerini büyük bir hassasiyetle ve fedakârlıkla yetiştirmiş, bugün artık emekli olmuş öğretmenlerimize de sağlıklı, hayırlı ve uzun ömürler niyaz ettiğini ifade etti.

 Mevlid programı için Suluova TÜGVA Temsilcisi ve Şehit Recep İnce İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Ahmet GENÇALİOĞLU, Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Mehmet YÜKSEK, Şehit Osman Karakuş Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Nuri Sait ALTUN, Şehit Yüzbaşı Alper Kalem Ortaokulu Müdürü Ahmet ÖVÜNDÜR, Şehit Osman Karakuş Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdür Baş Yardımcısı Bilal ARSLAN, Şehit Osman Karakuş Anadolu İmam Hatip Lisesi Meslek Dersleri Öğretmeni Erol KİRAZ ile Abdullah KOCA, Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Meslek Dersleri Öğretmeni İsa AKALAN ile Şehit Recep İnce İmam Hatip Ortaokulu Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Rıdvan İSLAMOĞLU, Şehit Osman Karakuş Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerine ve mevlide gelen herkese teşekkürlerini ileten İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, bütün eğitim camiamızın 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutladı.

 Mevlid Programına İlçe Kaymakamımız Erdoğan KANYILMAZ,  İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, Belediye Başkan Yardımcıları İzzet BALCI ve Mahmut ASLAN, İlçe Emniyet Müdür Vekili Engin ERKUL, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

 23-11-201823-11-201823-11-201823-11-201823-11-201823-11-201823-11-2018

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.