AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ŞUBE MÜDÜRÜ UĞUR MENEKŞE TAŞIMALI EĞİTİM KAPSAMINDAKİ OKULLARDA YEMEK DENETİMİ YAPTI

İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Uğur MENEKŞE, 13 Ekim Perşembe günü taşımalı eğitim kapsamındaki okullarda verilen öğlen yemeklerini denetledi.
ŞUBE MÜDÜRÜ UĞUR MENEKŞE TAŞIMALI EĞİTİM KAPSAMINDAKİ OKULLARDA YEMEK DENETİMİ YAPTI

Yemek saatlerinde Şehit Erkan Ayas Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine giden Şube Müdürü Uğur MENEKŞE öğrencilerle birlikte sıraya girerek yemekleri tattı,  menüler hakkında öğrencilerin görüş ve önerilerini aldı.

 

Taşımalı eğitim kapsamındaki öğrencilere verilen öğle yemeğinin kalitesi, miktarı ve hijyenik şartlara uygun olup olmadığı ile yemeğin pişirildiği ve saklandığı yerleri denetleyen İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Uğur MENEKŞE bu tip incelemelerin yıl boyunca aralıksız devam edeceğini belirterek “  İlçemizde Taşımalı Eğitim kapsamında öğrenim gören 989 öğrenciye sıcak öğle yemeği veriyoruz. Devletimiz öğle tatiline çıkan öğrencimizin yemeğini ayağında kadar getiriyor.  Taşımalı sisteme tabi öğrencilere verilen yemek çeşitleri konusunda çok titiz davranıyoruz. Öğrencinin evinde alışık olduğu yemek çeşitleri konusunda dikkatliyiz. Etli ve sebzeli yemekler menüde başı çekiyor, yemeklerde herhangi bir sorun yok ama denetimlerimiz sık sık devam edecek ” dedi.

13-10-201613-10-201613-10-201613-10-201613-10-201613-10-2016

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.