AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SULUOVA 2016-2017 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILINA HAZIR

SULUOVA 2016-2017 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILINA HAZIR

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet DAVU başkanlığında ana okulu, ilkokul, ortaokul ve lise müdürlerimizle sene başı müdürler kurulu toplantıları gerçekleştirildi.

8 Eylül 2016 Perşembe günü lise, 9 Eylül 2016 Cuma günü ise ana okulu, ilkokul ve ortaokul müdürleri ile yeni eğitim öğretim yılı öncesi müdürler kurulu toplantıları yapıldı. Yoğun gündem maddeleriyle bir araya gelen müdürler kurulunda okullarda başarıyı artırmak için alınacak tedbirler, okul güvenliği, öğretmen görevlendirmeleri, projeler, destekleme ve yetiştirme kursları, stratejik plan uygulamaları, okul öncesi eğitim, belirli gün ve haftalar gibi bir çok konu görüşüldü.

Menfur 15 Temmuz darbe girişiminde vatanımızı canları pahasına hainlere karşı korurken şehir düşen ve gazi olan vatandaşlarımızı şükranla ve minnetle anarak konuşmasına başlayan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet DAVU :

“ Aziz milletimizin ferasetiyle 15 Temmuz gecesi hainlerin ülkemiz üzerindeki kanlı oyunları bozulmuştur. Artık eğitim camiası olarak üzerimizdeki yük ve sorumluluk daha fazla. Öğrencilerimizi geleceğe en iyi şekilde hazırlamalı; Bakanlığımızın 15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma temalı etkinliğini okullarımızda en güzel şekilde uygulamalı ve yaşatmalıyız. Çocuklarımızın ve gençlerimizin demokrasi, milli birlik ve beraberlik, vatan sevgisi, yurt savunması ile şehitlik konularında farkındalığını artırmak hepimizin ortak sorumluluğudur. Rabbim ülkemizin birlik ve beraberliğini bozmasın, hainlere fırsat vermesin inşallah. “ dedi.

Toplantı iyi dilek ve temennilerle sona erdi.

 

09-09-2016 09-09-2016 09-09-2016

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.