AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SULUOVA 2018-2019 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILINA HAZIR

31 Ağustos 2018 Cuma günü Mehmet Bilgili Ortaokulunda Ana Okulu, İlkokul ve Ortaokul Müdürleriyle, yine aynı gün Adnan Menderes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Ortaöğretim Kurumları Müdürleriyle 2018-2019 eğitim-öğretim yılı Sene Başı Müdürler Kurulu Toplantıları, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU başkanlığında gerçekleştirildi.   
SULUOVA 2018-2019 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILINA HAZIR

             İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU’nun başarılı ve huzurlu bir eğitim-öğretim yılı geçmesi temennisi ile başlayan toplantılarda; eğitim-öğretimde ortak bir çalışma oluşturulabilmesi için atılması gereken adımlar, belirli gün ve haftalar, destekleme ve yetiştirme kursları, egzersizler, taşıma ve yemek işlemleri, okul aile birlikleri, mesleki çalışmalar, okul öncesi eğitim, öğrenci kayıt alanları, değerler eğitimi, okullarda alınması gereken güvenlik tedbirleri ve  tasarruf çalışmaları konuşuldu.

Okulları sadece fiziki açıdan değil; sosyal, kültürel ve akademik başarı yönünden de en üst seviyeye getirmek istediklerini, bu nedenle öğrencilerin akademik, sosyal, kültürel, sportif ve sanatsal girişimlerini desteklemeye devam edeceklerini belirten İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU; öğrenciler, öğretmenler, veliler ve eğitimin diğer paydaşlarıyla sürekli iletişim halinde olunmasının önemine değindi.

 Her yıl eğitimde yükselen bir başarı grafiği yakalayan ilçemizde eğitim kalitesinin daha üst noktalara çıkabilmesi için, bu büyük ailenin bir parçası olarak hepimizin çok çalışmaya devam etmesi gerektiğinin altını çizen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, başarıya giden yolda geleceğimizin teminatı öğrencilerimizin ve onlara rehberlik eden öğretmenlerimizin her zaman yanlarında olacaklarını söyledi.

 Okul müdürlerinden bu eğitim-öğretim dönemi içinde de öz verili ve yüksek bir tempoyla çalışmalarını sürdürmelerini ve başarılarını geliştirerek artırmalarını isteyen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, 2018/2019 eğitim-öğretim yılının tüm eğitim camiasına hayırlı olmasını diledi.

 Toplantılar, belirlenen gündem maddeleri üzerinde görüş ve açıklamalarda bulunulmasının ardından sona erdi.

31-08-201831-08-201831-08-201831-08-201831-08-201831-08-2018

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.