AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SULUOVA BELEDİYEMİZDEN "BİR TABLET DE SENDEN" KAMPANYASI İLE UZAKTAN EĞİTİME DESTEK

Uzaktan eğitim sürecinde internet ve cihaz gereksinimi olan öğrenciler için Suluova Belediyesi tarafından "Bir Tablet de Senden" sloganıyla başlatılan kampanya kapsamında alınan tabletler, Suluova Belediye Başkanımız Fatih ÜÇOK tarafından İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU'ya teslim edildi.
SULUOVA BELEDİYEMİZDEN

         Suluova Belediyesi tarafından başlatılan kampanya ile ihtiyaç sahibi öğrencilerimizin kullanabilmesi için alınan 200 adet tableti İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU'ya teslim eden Suluova Belediye Başkanımız Fatih ÜÇOK, geleceğimizin teminatı olan yavrularımızın dün olduğu gibi bu zor günlerde de yanlarında olduklarına vurgu yaptı.

Daha önce internet alt yapısı olmayan mahallelerimizde internet ağı sistemi kurarak öğrencilerimizin EBA'dan faydalanmalarını sağladıklarını hatırlatan Belediye Başkanımız Fatih ÜÇOK, salgın sürecinde eğitimin sekteye uğramadan devam edebilmesinin ve öğrencilerimizin derslerinden geri kalmamasının çok değerli olduğunun altını çizdi.

Suluova'da yaşayan her bir çocuğumuzdan kendilerini mesul hissettiklerini ve onların derdini kendi dertleri gibi bildiklerine değinen Belediye Başkanımız Fatih ÜÇOK, uzaktan eğitime erişim problemi yaşayan çocuğumuz kalmayana kadar bu konuda hep birlikte adımlar atmaya devam edeceklerini ifade ederek, bu anlamlı kampanyaya katkıda bulunan tüm vatandaşlarımıza teşekkürlerini iletti.

Yapılan bu destekler ile yeni cihazlarıyla ders başı yapan öğrencilerimizin sayısının da artacak olmasının ayrıca sevincini yaşadıklarını söyleyen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, sadece çocuklarımızın eğitime erişiminde değil, okullarımızın dezenfeksiyon ve maske ihtiyacında da her zaman yanımızda olan Suluova Belediye Başkanımız Fatih ÜÇOK'a ve çorbada bizim de tuzumuz olsun diyerek tablet kampanyasına bağışta bulunan herkese gösterdikleri duyarlılık dolayısıyla tüm eğitim camiamız adına gönülden şükranlarını iletti. 

 

25-02-202125-02-202125-02-202125-02-202125-02-202125-02-2021

 

 

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.