AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SULUOVA HEYETİ LETONYA BÜYÜKELÇİSİNİ ZİYARET ETTİ

Suluova Kaymakamlığı koordinatörlüğünde yürütülen " Çevre Ekseninde Şehirlerimiz Eşleşiyor " AB projesi kapsamında kardeş şehir Daugavpils'e bir çalışma ziyareti gerçekleştiren Suluova Heyeti Letonya'nın başkenti Riga'da bulunan Türk Büyükelçiliğini ziyaret etti.
SULUOVA HEYETİ LETONYA BÜYÜKELÇİSİNİ ZİYARET ETTİ

2 Eylül 2019 Pazartesi günü yapılan ziyarette Riga Büyükelçisi Sayın Gülsun ERKUL tarafından makamlarında ağırlanan Suluova Heyeti, " Çevre Ekseninde Şehirlerimiz Eşleşiyor " proje çalışmalarından ve kardeş şehir Daugavpils'te gerçekleştirilen çalıştay, toplantı ve teknik gezi hakkında Riga Büyükelçisi Gülsun ERKUL ve Müsteşar Gülce KUMRULU'ya bilgi verdi.  

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Riga Büyükelçisi Sayın Gülsun ERKUL, Türkiye ve AB yerel yönetimleri arasında kardeş şehir ilişkilerini ve yerel yönetimlerin AB bütünleşme sürecindeki rollerini güçlendirmeyi amaçlayan bu tip projelerin önemine dikkat çekerek; Suluova Heyetine çalışmalarında başarılar diledi.

05-09-201905-09-201905-09-2019

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.