AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Suluova Kaymakamı Hayatı TAŞDAN, öğrencilere oyuncak hediye etti.

Suluova Kaymakamı Hayatı TAŞDAN, yaptığı okul ziyaretlerinde özel eğitim ve okul öncesi öğrencilere çeşitli oyuncak malzemeleri hediye etti ve okullardaki derslik, salon, kantin, ve de yemekhane gibi alanlarda incelemelerde bulundu.
Suluova Kaymakamı Hayatı TAŞDAN, öğrencilere oyuncak hediye etti.

Beraberindeki İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet DAVU ile birlikte 65 Bin Dev Öğrenci Sevgi Ana Okulu, Şehit Metehan Atmaca Anadolu Lisesi, Şehit Aydın Korkmaz, Şehit Serhat Yurtbaşı ve Atatürk okullarını ziyaret ederek okul idareci ve öğretmenlerinden faaliyetleri hakkında bilgiler alan TAŞDAN, ilçe genelinde sürdürülen eğitim-öğretim kalitesinin arttırılması adına gerekli çalışmaların titizlikle yürütüldüğünü belirtti.

Okul ve öğrenci ihtiyaçlarının giderilmesi konusunda eğitim camiasına Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı(SYDV) kanalıyla yardımcı olmaya çalıştıklarını ifade eden Kaymakam Hayatı TAŞDAN, “çocuklarımızın okul ihtiyaçlarını, okullarımızın demirbaş ihtiyaçlarını karşılamak ve eğitim-öğretime katkıda bulunmaya gayret ediyoruz. Oyuncak ve eğitici malzemeler eğitimin bir parçası olup çocuklarımızın oynarken de öğrenmeleri bakımından değerlidir. Okul öncesi ve özel eğitimdeki çocuklarımızın durumların daha da iyileşmesi için öğretmenlerimizin yanı sıra ailelerinin de katkısı çok önemli. Bu konuda katkı ve destek veren eğitim camiamıza ve velilerimize teşekkür ederim” dedi.

 

Çeşitli oyuncak ve materyal hediye ettiği öğrencilerle yakinen ilgilenerek sohbetlerde bulunan Kaymakam Hayatı TAŞDAN, okul ziyaretlerinde ayrıca yürütülen eğitim-öğretim faaliyetleri hakkında bilgiler alarak okullardaki derslik, salon, kantin ve yemekhane gibi alanlarda incelemelerde de bulundu.

 

22-12-201522-12-201522-12-201522-12-201522-12-201522-12-201522-12-201522-12-2015

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.