AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SULUOVA ORDULULAR DERNEĞİNDEN MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET

Suluova Ordulular Derneği Başkanı Mustafa YILDIRIM ve yönetim kurulu üyeleri İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU’yu makamında ziyaret etti. 
SULUOVA ORDULULAR DERNEĞİNDEN MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET

Yeni kurularak faaliyete başlayan Ordulular Derneğinin çalışmaları hakkında bilgi veren Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa YILDIRIM, ilçemiz eğitimine katkı sağlayacak her çalışmaya dernek olarak destek vermeye hazır olduklarını ifade etti.

Anadolu’nun bir mozaiğini oluşturan ilçemizde bir çok vatandaşımızın huzur içerisinde yaşayarak kültürlerini devam ettirdiklerini ve çeşitli dernek ve vakıf gibi kuruluşlarla bir araya geldiklerini belirten İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, Karadeniz’in nezih kenti Ordu ve Ordulular için birlik ve beraberliğin önemini bildiğini ifade ederek, Ordulular Derneğinin Suluova’ya hayırlı olması temennisinde bulundu.

             İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Ordulular Derneğini Başkanı Mustafa YILDIRIM ve ekibine çalışmalarında başarılar diledi. 

 

16-02-201816-02-2018

 

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.