AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SULUOVA REHBER ÖĞRETMENLERİYLE “YALNIZ DEĞİL“

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet DAVU başkanlığında Suluova’da görev yapan rehber öğretmenlerin katılımları ile “ Yalnız Değilsiniz “ Proje toplantısı yapıldı. 
SULUOVA REHBER ÖĞRETMENLERİYLE “YALNIZ DEĞİL“

  İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet DAVU 3 yıldır devam etmekte olan ve büyük fedakarlıklarla uygulanan “ Yalnız Değilsiniz “ Projesi kapsamında yapılan çalışmalardan ötürü rehber öğretmenlere teşekkür etti.

         “ Yalnız Değilsiniz “ Projesi 1 Nisan 2014 tarihinde uygulanmaya başlamış ve 29 Şubat 2016 tarihine kadar aile ziyaretleri ile devam etmiştir. Proje kapsamında ilçemiz genelindeki parçalanmış aile bireylerinin yaşadığı duygusal problemlerle baş edebilme becerisi kazanması, sosyal çevresiyle uyumlu ilişkiler geliştirmesi, gelecek planlaması yapması, öğrencilerin akademik başarılarının arttırılması ve maddi desteğe ihtiyacı olan parçalanmış aile bireylerine destek olunması ve böylece toplum sağlığının korunması amaç olarak belirlenmiş ve belirlenen hedeflere bu süreçte büyük oranda ulaşılmıştır. 

13-10-201613-10-201613-10-2016

 

 

 Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.