AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SULUOVA SEBAT SPORDAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET

Suluova Sebat Spor Başkanı Abdurrahman AKTAŞ ve yönetim kurulu üyeleri Sinan ÖZTÜRK, İbrahim KARAKÖSE, Osman DAĞLI ve Enver SEZGİN, 4 Ocak 2018 Perşembe günü İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU’yu makamında ziyaret ettiler.
SULUOVA SEBAT SPORDAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET

Yeni kurulan bir spor kulübü olarak amaçlarının ilçe gençlerine ve sporuna layıkıyla hizmet etmek olduğunu belirten Kurucu Başkan Abdurrahman AKTAŞ, daha önce Suluovalı sporsever gençler tarafından 1978 yılında “Suluova Sebat Gençlik Spor Kulübü” adıyla kurularak ilçemiz futbol hayatına birçok genç yetenek ve başarılar kazandıran Sebat Spor Kulübünü yıllar sonra yeniden hayata geçirmekten büyük mutluluk duyduklarını belirtti.

             İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; yeni kurulan Sebat Sporun Suluova’nın spordaki faaliyetlerine yenilerini ekleyeceğine inandığını belirterek çalışmalarında başarılar diledi.

 

04-01-201804-01-201804-01-201804-01-2018

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.