AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SULUOVA VEFA DERNEĞİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ AHMET DAVU'YU ZİYARET ETTİ

Suluova Vefa Derneği Başkanı Mehmet YÜKSEK ve dernek üyeleri Ahmet ÖVÜNDÜR, Ömer KANDEMİR ve Kazım ŞAHİN, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU'yu ziyaret ederek bu yıl 9.'su düzenlenecek "Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışması" ile ilgili bilgi verdiler.
SULUOVA VEFA DERNEĞİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ AHMET DAVU'YU ZİYARET ETTİ

Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışmasının bu yıl ki konusunun "Sağlıklı Yaşam" olarak belirlendiğini söyleyen Vefa Derneği Başkanı Mehmet YÜKSEK, yarışma ile doğal ve sağlıklı beslenme, günlük egzersiz ve aktiviteler, uyku düzeni, bağışıklık sistemi ve hastalıklardan korunma, koruyucu hekimlik uygulamaları, öz denetim ve ruh sağlığı, aile içi iletişim, temizlik gibi birçok önemli konunun üzerinde durulacağına değindi.

Yarışma için başvuruların www.ufkayolculuk.com adresinden çevrim içi alınacağını ifade eden Vefa Derneği Başkanı Mehmet YÜKSEK, sağlıklı yaşam için oku, sağlıklı yaşamı seç ve sağlıklı yaşam için harekete geç parolasıyla herkesi bu anlamlı yarışmaya katılmaya beklediklerini söyledi.

Yaşadığımız zorlu salgın sürecinin hepimize en büyük ödülün sevdiklerimizle ve sağlıkla yaşamak olduğunu gösterdiğine vurgu yapan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, ziyaretten duyduğu mennuniyeti dile getirerek, Vefa Derneği yönetici ve üyelerine çalışmalarında başarılar diledi.

04-02-202104-02-202104-02-2021

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.