AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SULUOVA'DA EĞİTİMİN KALBİ BU PROJEDE ATACAK : " VİZYON SULUOVA "

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, Müdürlüğümüzce hazırlanan ve 2019-2023 yılları arasında uygulanacak olan " Vizyon Suluova " Projesi ile ilgili bilgi vermek üzere İlçe Kaymakamımız Erdoğan KANYILMAZ, Belediye Başkanı Fatih ÜÇOK ile Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Turgut AKSU'yu ziyaret etti.
SULUOVA'DA EĞİTİMİN KALBİ BU PROJEDE ATACAK :

Ziyaretlerinde Vizyon Suluova Projesi hakkında bilgi veren ve değerlendirmelerde bulunan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, gerek projenin uygulanma sürecinde gerekse de yıl sonunda okulların ödüllendirilmesinde kurulacak işbirliğinin önemine dikkat çekti.

 " Vizyon Suluova " Projesinin ilçemiz eğitim ve öğretim çalışmalarında öğrenci, öğretmen ve idarecilerin performansını baz alan yepyeni bir çalışma olduğuna vurgu yapan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, Milli Eğitim Bakanlığımızın eğitimde ilerlemenin yol haritası olarak açıkladığı 2023 Eğitim Vizyonu belgesi doğrultusunda hazırlanan " Vizyon Suluova Projesi " ile okullarımızın tatlı bir rekabet havası içerisinde hedeflerini gerçekleştirerek, kendi imkan ve kaynaklarını en iyi şekilde kullanacaklarının altını çizdi.

 Ayrıca Vizyon Suluova Projesinin sistematik ve objektif bir şekilde takip edilebilmesi için "www.vizyonsuluova.com.tr" adlı bir internet sitesinin hazırlandığına değinen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, aynı zamanda sitede " Ayın Etkinliği "  ve " İz Bırakanlar " bölümleriyle;  örnek ve başarılı çalışmaların gerek diğer okullarımız gerekse de kamuoyu ile güncel bir şekilde paylaşılacağını belirtti.

 Okullarımızda yeni bir hareketlilik ve heyecan oluşturarak; çocuklarımızı daha çok mutlu edecek birçok etkinliği içerisinde bulunduran " Vizyon Suluova " Projesinin hazırlanmasından duydukları memnuniyeti dile getiren İlçe Kaymakamımız Erdoğan KANYILMAZ, Belediye Başkanımız Fatih ÜÇOK ile Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Turgut AKSU, böylesine anlamlı ve örnek bir projenin uygulanmasında her türlü desteği sunacaklarını ifade ederek; proje çalışmalarında Müdürlüğümüze ve okullarımıza başarılar dilediler. 

03-10-2019

03-10-201903-10-2019

 

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.