AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TİCARET ve SANAYİ ODASI BAŞKANLIĞINDAN MÜDÜRÜMÜZE PLAKET

Suluova Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığının geleneksel olarak düzenlediği iftar programında İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU’ya Avrupa Birliği Projelerine destek ve katkılarından dolayı plaket verildi.
TİCARET ve SANAYİ ODASI BAŞKANLIĞINDAN MÜDÜRÜMÜZE PLAKET

        Toplamda 30 milyon euro hibe dağıtılan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Avrupa Birliği Koordinasyon Dairesi Başkanlığı " Dezavantajlı Kişilerin Sosyal Entegrasyonu İle İstihdam Edilebilirliklerinin Geliştirilmesi " Programının yaklaşık 1 milyon eurosunun İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Proje Ekibi sayesinde Suluova’ya kazandırıldığını belirten Ticaret ve Sanayi Odası başkanı Turgut AKSU, projelerin başarı ile uygulamasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek; İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU´ya yıl boyunca projelere olan destekleri için teşekkür etti.

         1 Haziran 2018 Cuma günü gerçekleştirilen programda plaketini Amasya Milletvekili Mehmet Naci BOSTANCI’dan alan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, bu projelerin gerek ekonomik gerekse de insan kaynaklarına yatırım anlamında Suluova´ya önemli bir değer kattığını; ilçemizde bir eğitim ve istihdam mekanizması oluşturulduğunu ifade ederek, yapılan çalışmaların ilçemize, bölgemize ve ülkemize hayırlar getirmesi temennisinde bulundu.

 

02-06-201802-06-201802-06-201802-06-201802-06-2018

 

 

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.