AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

UZAKTAN EĞİTİMİN YÜKÜNÜ OMUZLAYAN ÖĞRETMENLERİMİZE GÖNÜLDEN TEŞEKKÜRLER

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, 22-30 Haziran 2020 tarihleri arasında pandemi nedeniyle online yapılan yaz dönemi mesleki çalışmalarının son gününde, uzaktan eğitimin yükünü omuzlayan ve öğrencilerine evlerinde okul sıcaklığını aratmayan meslektaşlarına teşekkürlerini ileterek; sağlıklı ve huzurlu tatiller diledi.
UZAKTAN EĞİTİMİN YÜKÜNÜ OMUZLAYAN ÖĞRETMENLERİMİZE GÖNÜLDEN TEŞEKKÜRLER

Tüm dünyada hızla yayılan ve ülkemizde de etkisini gösteren yeni koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında sokağa çıkmayan 65 yaş üstü vatandaşların ihtiyaçlarının karşılanmasında ilçemizde 30 öğretmenimizin gönüllü olarak Vefa Sosyal Destek Gruplarında görev aldıklarını belirten İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, Suluova Kaymakamlığı'nın koordinasyonunda oluşturulan bu gruplarda yardım faaliyetlerine katılan öğretmenlerimizin, 65 yaş üstü vatandaşların ihtiyaçlarının karşılanması, emekli maaşlarının kapıda verilmesi ve ihtiyaçlarının temin edilerek evlerine ulaştırılması gibi işleri özenle yerine getirdiklerini söyledi.

Milletimiz nerede ve ne zaman bir dayanışma içerisinde olsa öğretmenlerimizin mutlaka orada olduklarının altını çizen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, tüm ülkeler gibi ülkemizin de koronavirüs nedeniyle zorlu bir süreçten geçtiği bu dönemde eğitimciler olarak birşeyler yapabilmenin mutluluğunu ve gururunu yaşadıklarına vurgu yaptı.

Sağlık çalışanlarına ve emniyet görevlilerine yüzlerce yüz koruyucu siperlik ile binlerce maske üretimi ile destek verdiklerini hatırlatan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, gerek vefa sosyal destek gruplarında görev alan gerekse de eğitime verilen aranın bir tatil süreci olmadığı bilinciyle Milli Eğitim Bakanlığımızın önerdiği programı aksatmadan öğrencilerine takip ettiren öğretmenlerimize gösterdikleri özverili çalışmalarından dolayı teşekkürlerini iletti.

Virüsün etkisinin azaldığı algısıyla tedbirlerin asla bırakılmaması uyarısında da bulunan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, tüm öğretmenlerimize sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir yaz tatili dönemi temennisinde bulundu.

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.