AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

VEFA DERNEĞİNDEN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET

Suluova Vefa Derneği Başkanı Ahmet ÖVÜNDÜR ve dernek üyeleri Mehmet YÜKSEK, Nihat SARI, Kazım ŞAHİN ve Ömer KANDEMİR, 3 Ocak 2018 Çarşamba günü İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU’yu ziyaret ederek bu yıl 6.’sı düzenlenen " Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışması " ile ilgili bilgi verdiler.
VEFA DERNEĞİNDEN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZE  ZİYARET

Yarışmanın tanıtımını yapan Suluova Vefa Derneği Başkanı Ahmet ÖVÜNDÜR, Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışmasının bu yıl ki konusunun Kur´an-ı Kerim meali olarak belirlendiğini söyledi.

Yarışmada, 11 ayrı kategoride sınav başvurusu alınacağını aktaran ÖVÜNDÜR, Server Gençlik ve Spor Kulübü ve Suluova Vefa Derneği tarafından organize edilen yarışma için başvuruların, 4 Mart´a kadar online olarak www.ufkayolculuk.com adresinden gerçekleştirilebileceğini ifade etti.

Okuma alışkanlığının istenen düzeylerde olmadığı günümüzde, okuyan, düşünen ve okuduklarıyla hayatına yön veren bireylerin yetişmesine katkı sağlamak, halkımızın, özellikle gençlerimizin sahih kaynaklarla buluşmasına destek olmak amacıyla düzenlenen ufka yolculuk organizasyonunu oldukça önemli bulduğunu belirten İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU kendisininde proje kapsamında belirlenen kitapları okuyarak yarışmaya katılacağını söyledi.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Suluova Vefa Derneğine bu güzel çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

04-01-2018

04-01-2018

 

 

 

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.